Слухати

Даних про постраждалих та руйнування від землетрусу на Донбасі немає — ДСНС

07 серпня 2016 - 12:36
Надзвичайного стану немає, збирається інформація, даних про травмованих немає, ніхто не звертався — повідомили «Громадському радіо»
Даних про постраждалих та руйнування від землетрусу на Донбасі немає — ДСНС / Новини на Громадському радіо

У ДСНС підтвердили інформацію про землетрус на Донбасі. Даних про постраждалих та руйнування житлових будинків немає, звернень не поступало.

Про це «Громадському радіо» повідомила Бахал Вероніка, начальник сектору зв’язків зі ЗМІ ДСНС України в Донецькій області. 

«Це відбувалося на території Донецької області і навіть поштовхи були на території Дніпропетровської області. Ще точно не встановлено, але, можливо, епіцентр був десь на межі (області) з Російською Федерацією», — повідомила вона.

Надзвичайного стану немає, збирається інформація, даних про травмованих немає, ніхто не звертався.

«Даних про порушення або травмованих немає, ніхто не звертався. Багато дзвінків, всі питають, що відбувається. Тривало десь хвилину», — додала вона.

Сама прес-секретар, коли стався землетрус, знаходилася вдома і подумала, що це обстріл.

За 78 км від Донецька стався землетрус у 4,6 бали.

За інформацією журналіста «Громадського радіо» Олексія Бурлакова в житловому районі на північному заході Маріуполя був один сильний поштовх, який тривав близько 5 секунд.

«Я перебуваю в новому будинку, який був побудований півтора року тому. Але відчуття було таке, що зараз він просто складеться як картковий будиночок».

За інформацією журналіста, землетрус відчули жителі всього міста, а також і жителі непідконтрольних територій:

«Плюс писали з села Бойове, яке знаходиться близько 50 км від міста, там теж сильно відчували поштовхи», — розповів Бурлаков.

За його словами, у кількох місцях пропав зв’язок і паніка швидко пройшла. 

Коментар заступника міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка:

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+