Слухати

Найдорожчий у світі винищувач виконав на шоу трюк «свічка» — відео

07 серпня 2016 - 10:09
У Великій Британії пройшло повітряне шоу, на якому багатоцільовий винищувач п'ятого покоління F-22 Raptor і винищувач четвертого покоління Eurofighter Typho показали себе у важких трюках
Найдорожчий у світі винищувач виконав на шоу трюк «свічка» — відео / Новини на Громадському радіо

Найбільше в світі за кількістю відвідувачів, авіашоу Royal International Air Tattoo проходить щороку під патронажем Королівських ВПС Великобританії на авіабазі Фейфорд в графстві Глостершир. В цьому році американський «Раптор» (найдорожчий на сьогодні у світі винищувач) спільного виробництва компаній Lockheed Martin і Boeing, а також «Тайфун», що випускається європейським підприємством Eurofighter, вирішили позмагатися у виконанні «свічки».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+