Слухати

Північна Донеччина потерпає без води

08 серпня 2016 - 16:00
Після аварії на водогоні у Слов’янському районі, що сталася на другому донецькому водогоні, без води третій день залишаються кілька міст і десятки сіл північної частини  Донеччини
Північна Донеччина потерпає без води / Новини на Громадському радіо

Так, води немає у Слов’янську, Дружківці, Костянтинівці та Костянтинівському районі. Як пояснив директор Дружківського міського водоканалу Олексій Долбещенков, води ще не буде кілька найближчих днів.

13 978 157_324 017 241 274 388_1 640 932 306_o.jpg

Полив квітів у Костянтинівці // «Громадське радіо»
Полив квітів у Костянтинівці
«Громадське радіо»

«Сьогодні о 7 ранку знову сталася аварія на цьому другому донецькому водогоні, водопостачання Дружківки зупинено знову до завершення виконання усіх робіт на водогоні. Потім знову процедура заповнення  резервуарів у Краматорську, а вже тоді вода піде на місто», — говорить директор комунального підприємства.

За словами Долбещенкова, підвіз води здійснюють до лікарень та дитячих садочків міста. Людям, що мешкають у багатоповерхівках,  теж воду обіцяють підвезти, зараз розробляють графіки. При цьому мешканцям Костянтинівки воду не підвозять. Тут теж її не подають із суботи. Води немає у приватному секторі, що складає 40% від усіх мешканців.  Селище Червоний, Сантуринівка, Новоселівка мають обходитися своїми запасами, комунальники та місцева влада тут не організували підвіз.

При цьому журналіст «Громадського радіо« бачила, як зранку поливали квіти на газонах у центрі міста. Бочку з водою надало комунальне підприємство «Служба єдиного замовника». Заступник міського голови Костянтинівки Віктор Василенко розповів, що це п’ята масштабна аварія на цьому  водогоні у Слов’янському районі. Коли відновлять водопостачання, наразі не повідомляють.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+