Слухати

У Севастополі злива змусила людей залізти на дах багатоповерхівки, відео

08 серпня 2016 - 09:06
У Гагарінському районі Севастополя пройшла сильна злива. Постраждали від неї не тільки автовласники, чиї машини опинилися під водою, але і жителі однієї з багатоповерхівок
У Севастополі злива змусила людей залізти на дах багатоповерхівки, відео / Новини на Громадському радіо

Людям довелося тазами і відрами збирати воду, щоб вона не затопила квартири на верхніх поверхах.

«Дощ пройшов дуже сильний. 40 Хвилин без зупинки лив з блискавками. Підтопило дорогу біля районної адміністрації. Кілька машин потонуло. Але це, швидше за все, немісцеві. Наші знають, що там завжди після дощу велика калюжа. Вода сама швидко йде, просто трохи ливневки забилися. А ось на сусідської даху вода зібралася. Люди її відрами зверху скидають. Вперше таке бачу, — розповів місцевий житель Андрій, повідомляють «Новини Криму».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+