Слухати

Аваков розповів, що стало відомо з аналізу переписки «Інтера» та «ДНР»

09 серпня 2016 - 16:20
За даними Авакова, журналісти «Інтера» формували інформаційну політику «Інтера», виконували замовлення Кремля з інформаційного знищення тих, кого Росія вважає своїми ворогами
Аваков розповів, що стало відомо з аналізу переписки «Інтера» та «ДНР»  / Новини на Громадському радіо

Аналіз листування резидента Кремля Марії Столярової та Леоніда Мураєва, які працювали на телеканалі «Інтер», зі своїми московськими кураторами та керівниками ДНР виявив головні мішені російської пропаганди. Так, в серпні 2015 року, серед антиукраїнських замовлень, що отримали Столярова та Мураєв, було і завдання організувати хвилю чорного PRу проти низки українських політиків, написав у соцмережі голова МВС Арсен Аваков. 

«Першим в цьому «темнику» містився пакет брудних матеріалів на Секретаря РНБО Олександра Турчинова. Також в замовленні стоять прізвища з пакетом, скомпонованим російськими профі брудом, на екс-прем‘єр-міністра України Арсенія Яценюка, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Голову Комітету ВРУ з питань культури і духовності Миколу Княжицького, Голову Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського та інших», — пише міністр. 

Таким чином, російські журналісти, які формували інформаційну політику «Інтера», виконували замовлення Кремля з інформаційного знищення тих, кого російське керівництво вважає своїми головними ворогами. 

З високою ймовірністю можна сказати, що подібні замовлення відпрацьовувались і іншими проросійськими засобами масової інформації, які й досі достатньо впевнено почувають себе в Україні, додав міністр. 

Журналіст Роман Бочкала пояснив, чому йде з «Інтера». 

У мережу потрапило листування редактора «Інтера» з «ДНР»ЗМІ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+