Слухати

Аваков розповів, що стало відомо з аналізу переписки «Інтера» та «ДНР»

09 серпня 2016 - 16:20
За даними Авакова, журналісти «Інтера» формували інформаційну політику «Інтера», виконували замовлення Кремля з інформаційного знищення тих, кого Росія вважає своїми ворогами
Арсен Аваков //

Аналіз листування резидента Кремля Марії Столярової та Леоніда Мураєва, які працювали на телеканалі «Інтер», зі своїми московськими кураторами та керівниками ДНР виявив головні мішені російської пропаганди. Так, в серпні 2015 року, серед антиукраїнських замовлень, що отримали Столярова та Мураєв, було і завдання організувати хвилю чорного PRу проти низки українських політиків, написав у соцмережі голова МВС Арсен Аваков. 

«Першим в цьому «темнику» містився пакет брудних матеріалів на Секретаря РНБО Олександра Турчинова. Також в замовленні стоять прізвища з пакетом, скомпонованим російськими профі брудом, на екс-прем‘єр-міністра України Арсенія Яценюка, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Голову Комітету ВРУ з питань культури і духовності Миколу Княжицького, Голову Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського та інших», — пише міністр. 

Таким чином, російські журналісти, які формували інформаційну політику «Інтера», виконували замовлення Кремля з інформаційного знищення тих, кого російське керівництво вважає своїми головними ворогами. 

З високою ймовірністю можна сказати, що подібні замовлення відпрацьовувались і іншими проросійськими засобами масової інформації, які й досі достатньо впевнено почувають себе в Україні, додав міністр. 

Журналіст Роман Бочкала пояснив, чому йде з «Інтера». 

У мережу потрапило листування редактора «Інтера» з «ДНР»ЗМІ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+