Слухати

Голодуючий гірник підпалив себе у Міненерго — фото, відео

09 серпня 2016 - 14:04
Постраждалому на місці медики надали першу медичну допомогу та забрали його до лікарні
Голодуючий гірник підпалив себе у Міненерго — фото, відео / Новини на Громадському радіо

У будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості намагався підпалити себе учасник акції протесту шахтарів. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо», який перебував на місці. 

Потерпілий знепритомнів. «Швидку» чекали щонайменше 10 хвилин. Потерпілого обризкали спреєм, на обличчі була пов’язка. Коли його вивезли до лікарні, він все ще не заговорив і не прийшов до тями. 

Прес-секретарка Міненерго Ганна Дудка розповіла, що постраждалому на місці медики надали першу медичну допомогу та забрали його до лікарні.

«Я в курсі всіх подій, бо я вчора була з шахтарями, і сьогодні з шахтарями. Але я не уповноважена це коментувати. В нього трохи обгоріло обличчя, пов’язку наклали і змастили його груди. Ні, його життю нічого не загрожує», — повідомили у прес-службі. 

Офіційну позицію і відео обіцяють сформулювати пізніше на сайті.

Тим часом голова профспілка Михайло Волинець публікує фото інциденту. 

«Під час прес-конференції неочікувано один із учасників прес-конференції Віктор Трифонов Голова незалежної проспілки вчинив акт самоспалювання», — прокоментував він і пояснив, що стало причиною:

«Не платять заробітну плату. Є гроші на рахунках і міністр про це сам говорив що четвертого числа що є 70 млн. гривень на рахунках, грошей не платять», — заявив Михайло Волинець кореспонденту «Громадського радіо».

Радник міністра енергетики вугільної промисловості з комунікаційних питань Іван Ковпашко натомість запевнив, що заборгованість по заробітній платі шахатрям виплатять найближчим часом:

«Міністр сказав що зарплати шахтарям виплачуються 10 і 25 числа. Вони зараз чекають десятого числа… Заборгованість буде виплачена до дня шахтаря до 28 серпня», — сказав кореспонденту «Громадського радіо» Іван Ковпашко 

Голодування шахтарів, пов’язаних із незалежною профспілкою гірників України, триває з 4 серпня. Учасники протесту вимагають зарплат для державних шахт.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+