Слухати

Кольченка виписали з лікарні і він зустрінеться з представником омбудсмена

09 серпня 2016 - 17:35
Лікар російської тюрми перевів українського політв'язня Олександра Кольченка до лікарні, через зафіксований дефіцит ваги
Кольченка виписали з лікарні і він зустрінеться з представником омбудсмена / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» в ексклюзивному коментарі розповів Микола Щур, член громадської спостережної комісії по Челябінській області.

«Його перевели другого серпня, з тієї причини, що лікарю колонії, в якій він відбував покарання, здалося, що у нього дефіцит ваги. Індекс маси менше тієї, яка повинна бути. Його вага 63 кілограми при його зрості за 190 сантиметрів — це маленька вага, порахували лікарі. Вони його відправили до обласної тюремної лікарні, де були проведені численні дослідження, включаючи УЗД і безліч аналізів. Лікуючий лікар сказав, що не можна так сліпо ставитися до індекса маси, оскільки людина — це не машина, не можна застосовувати стандартні показники до всіх без розбору», — розповів Микола Щур.

13 887 066_1 259 574 834 077 454_6 772 933 205 105 987 422_n.jpg

Олександр Кольченко // Facebook Антона Наумлюка
Олександр Кольченко
Facebook Антона Наумлюка

Він додав, що Олександр уже мав відбути назад в колонію, але оскільки очікується візит в уповноваженого з прав людини Челябінської області, то його затримують на день, щоб він міг поспілкуватися з ним.

«Немає проблем, він у лікарню і не просився, ми його навідуємо регулярно, буваємо не рідше ніж раз на місяць. Краще нехай український уряд потурбується про те, щоб він швидше повернувся на Батьківщину. Це не Гулаг, харчування в колоніях досить гарне, він регулярно отримує передачі, так що з цим у нього все добре», — зазначив Микола Щур.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+