Слухати

Экс-прокурор Крыма Вадим Букрей не пришел на суд

10 серпня 2016 - 15:46
Апелляция по экс-прокурору Крыма Вадиму Букрею не состоялось. Он не пришел на заседание суда
Экс-прокурор Крыма Вадим Букрей не пришел на суд / Новини на Громадському радіо

Через адвоката Наталью Дригваль обратился к коллегии судей, чтобы дело рассматривали без него. Сам Букрей находится в Бахмутке Донецкой области. Причина не явки – у него пополнения в семье.

«Суто об’єктивні причини, які виникли в його сім’ї зв’язано з поповненням – у нього народився син. Це свідотство про народження дитини, характеристика Букрея, довідка про його місце мешкання і довідка про відсутність транспортного засобу», — рассказывает адвокат экс-прокурора Наталья Дригваль.

Коллегия судей отметила, что его неявка может отрицательно сказаться на его деле:

«Я прошу роз’яснити вашому клієнту, що це не виконання його зобов’язань з’являтись до суду. Він зобов’язаний з’явиться. Це питання, яке вирішується з його участю. Його неявка судом і прокурором може бути розцінена як порушення покладених на нього обов’язків. Що потягне для нього ви ж розумієте які наслідки. Негативні».

Судьи без присутствия экс-прокурора Вадима Букрея  не стали рассматривать дело. Следующее заседание назначили на 25 августа.

«Його участь обов’язкова при судовому розгляді, тому суд на цей раз відклав слухання і якщо наступного разу Букрей не з’явиться, то буде до нього застосована більш суровий, можливо буде змінена запобіжний захід. Тому відкладе на наступний раз і будемо розглядати у повному обсязі», — подчеркнул прокурор отдела Генеральной прокураты Денис Ковен.

Экс-прокурора АР Крым подозревают в вымогательстве 15 тыс.доллларов у обвиняемого в госизмене депутата ВР Крыма  Василия Ганыша на менее тяжкую статью. 21 июля Печерский райсуд Киева арестовал экс-прокурора Крыма до 14 сентября с возможным внесением залога. На следующий день он внес  826 тыс.грн. и вышел на свободу.

Айсель Сафина, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+