Слухати

Хто такий Євген Панов, нібито затриманий ФСБ мешканець Енергодара?

10 серпня 2016 - 19:47
Що вдалось дізнатись журналістам Громадського ТБ Запоріжжя про Євгена Панова, жителя Запорізької області, якого нібито затримала ФСБ в окупованому Криму?
Хто такий Євген Панов, нібито затриманий ФСБ мешканець Енергодара? / Новини на Громадському радіо

Розповіла  онлайн-продюсер Катерина Маркова.

Євген Панов – мешканець Енергодару. Через власні джерела Громадське Запоріжжя зв’язалося з друзями затриманого в його рідному місті. Виявилося, що жодних знайомих, чи робочих зв’язків в Криму Євген не має, однак з 8 серпня не виходить на зв’язок.

Євген працював водієм на Запорізькій АЕС. Служив у окремому мотопіхотному 37 батальйоні ЗСУ. Торік в серпні він був демобілізований.

За словами комбата 37-го батальйону ЗСУ Олександра Лобаса, Євген Панов проходив службу під позивним «Юджин»: «Він відслужив, віддав борг Батьківщині. Ми пропонували йому службу на контракті, однак він відмовився, зазначивши, що хоче займатися цивільним життям».

Знайомі Євгена наголошують, що у нього в Енергодарі знаходиться родина. Він також член «Самооборони Енергодара».

Але ще до того, як його знайшли журналісти, в соцмережах першим Панова знайшли т.зв. «кремлеботи».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+