Слухати

Наше завдання - бути готовими до бою, - Мотузяник про заяви ФСБ РФ

10 серпня 2016 - 18:03
Заяви ФСБ - чергова спроба виправдати передислокації
Наше завдання - бути готовими до бою, - Мотузяник про заяви ФСБ РФ / Новини на Громадському радіо

«Таким чином представники російських спецслужб намагаються відволікти увагу місцевого населення Криму та світової спільноти від своїх злочинних дій щодо перетворення Криму на ізольовану військову базу», — прокоментував заяви ФСБ РФ Громадському радіо спікер адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник.

Він підкреслив, що такі «інформаційні вкиди робляться в рамках інформаційної війни».

«Ми уважно спостерігаємо за діями Росії на території наших кордонів. Наше завдання — вчасно відреагувати на можливі ризики, тобто бути готовими до бою. 

Раніше повідомлялось, що ФСБ звинуватила Україну в підготовці теракту в Криму. У повідомленні зазначалось, що начебто затримано українського диверсанта. СБУ звинувачення спростовує.

У Міноборони заявили, що інформація ФСБ РФ не відповідають дійсності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+