Слухати

Посольство України в Сирії закликає українців покинути райони бойових дій

10 серпня 2016 - 12:59
Відповідне звернення оприлюднено на Фейсбук-сторінці відомства
Посольство України в Сирії закликає українців покинути райони бойових дій / Новини на Громадському радіо

«У зв’язку з подальшим загостренням безпекової ситуації в місті Алеппо Посольство України в Сирії закликає вас терміново залишити райони бойових дій», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з цією метою Посольство України в Сирії та Почесне генеральне консульство України в Алеппо продовжує надавати сприяння для виїзду українських громадян з Алеппо до України через Дамаск і Бейрут.

Всіх потребуючих допомоги та для оновлення списків для виїзду просять терміново зв’язатись з посольством за телефонами ПУ в Сирії: +963-957-570-0000, ПГКУ в Алеппо 963-966-241 666, 963-936-124 888, +963-992-222 290 або надіслати нам повідомлення на адресу [email protected]mfa.gov.ua, або
надіслати повідомлення на сторінки ПУ в Сирії в мережі Інтернет:
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+