Слухати

В непідконтрольному Комінтерновому під час обстрілів вибухнув газорпровод

10 серпня 2016 - 18:11
Після вибуху газопроводу до лікарні Новоазовська потрапив один місцевий житель
В непідконтрольному Комінтерновому під час обстрілів вибухнув газорпровод / Новини на Громадському радіо

Пізно увечері 8 серпня селище Коминтерново піддався масованому обстрілу. Місцеві жителі кажуть, що не знають, з якого боку вівся вогонь, але стверджують, що в будинку потрапили міни 120 мм. Також був пошкоджений газопровідний вузол в Коминтерново. Це призвело до потужного вибуху та пошкодження устаткування і житлових будинків, пише 0629 з посиланням на власні джерела.

Один будинок згорів повністю, другий — сильно пошкоджений. Точна кількість постраждалих встановлюється.

Достовірно відомо, що один з поранених жителів, молодий чоловік близько 30 років, доставлений в лікарню Новоазовська з травмою голови.

«Ми тут не живемо, а виживаємо. Це вже п’ята жертва за три тижні», — говорить місцева жителька Євгенія.

Представник української сторони СЦКК підполковник Вадим Бакай говорить, що Коминтернове — неконтрольована територія, там відбуваються провокаційні обстріли, але точної інформації з цієї нагоди він не має в своєму розпорядженні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+