Слухати

В «парламенті» Криму говорять про негласне оголошення війни з боку України

10 серпня 2016 - 19:26
«Підготовку терактів головним управлінням розвідки Міноборони України в Криму», в якій російська ФСБ звинуватила Україну, у кримському «парламенті» вважають негласним оголошенням війни
В «парламенті» Криму говорять про негласне оголошення війни з боку України / Новини на Громадському радіо

Про це заявив т. зв. віце-спікер кримського парламенту Ремзі Ільясов.

«Відповідно до резолюції ООН про визначення агресії, все це є актом агресії, а з огляду на те, що за цією спробою диверсії, спробою державного тероризму, стоїть Міністерство оборони України, це можна розцінювати, по суті, як оголошення війни», — сказав Ільясов, пише ria.ru.

На його думку, Росія залишає за собою право вжити відповідних заходів відповідно до національної військової доктрини, пише російське видання. 

Нагадаємо, Путін звинуватив Україну в переході до «практиці терору».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+