Слухати

Заява ФСБ може бути початком широкої провокації, — Чубаров

10 серпня 2016 - 18:30
У ефірі програми «Київ-Донбас» заяву ФСБ Росії коментує Рефат Чубаров
Заява ФСБ може бути початком широкої провокації, — Чубаров / Новини на Громадському радіо

Український кримськотатарський політик і громадський діяч Рефат Чубаров коментує заяву ФСБ РФ, називаючи її нісенітницею, та розповідає про настрої, які панували останні декілька днів на півострові

«Пройшло три дні відтоді, як всі почали відмічати, що в Криму щось відбувається, особливо, у степових її частинах. Всі виходили з того, що є певні скупчення військових, додаткові пости, де перевіряють машини та людей. Лише сьогодні ФСБ Росії вийшла з твердженням про те, що відбулася спроба проникнення диверсійних груп з території материкової України. Це абсолютна нісенітниця. Нам треба бути уважними до такої інформації. Це може бути початком більш широкої провокації з боку російських окупаційних військ по відношенню до України. Треба бути пильними до того, які будуть з’являтися прізвища та люди.

dsc5056_0_0_0_0_0.jpg

Рефат Чубаров //
Рефат Чубаров

Десятки людей, які були насильницьки викрадені протягом року, теж можуть з’явитися в таких певних ситуаціях, у будь-якому вигляді — це може бути виявлено у вигляді вбитої людини. ФСБ широко застосовує психотропні речовини до своїх заручників. В Криму відбувається якась провокація з боку ФСБ. Нам треба далі слідкувати за цим.

З того часу, як Крим окупований, постійно відбуваються пересування військ у вигляді величезних колон, окремих одиниць, постійно проходить ротація. На першому етапі це було накопичення зброї. Вони облаштовувалися, особливо, на узбіччі Чорного моря, в степових частинах. Ці ракетно-зенітні комплекси спрямовані на території держав-членів НАТО. Протягом останнього тижня місцеві інформували про ввезення на територію півострова через Керченську протоку ешелонів військової техніки».

Раніше повідомлялось, що Міністерство оборони України спростовує інформацію, поширену ФСБ РФ щодо участі підрозділів Головного управління розвідки МО України у диверсійній діяльності на території тимчасово окупованої АР Крим

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+