Слухати

Заяви ФСБ РФ не відповідають дійсності - Міноборони

10 серпня 2016 - 17:35
Міністерство оборони України спростовує інформацію, поширену ФСБ РФ щодо участі підрозділів Головного управління розвідки МО України у диверсійній діяльності на території тимчасово окупованої АР Крим
Заяви ФСБ РФ не відповідають дійсності - Міноборони / Новини на Громадському радіо

«Подібні заяви з боку ФСБ є нічим іншим, як спробою виправдати передислокацію та агресивні дії військових підрозділів Російської Федерації на території тимчасово окупованого півострову», - йдеться на сайті відомства.

У міноборони наголошують, що у такий спосіб представники російських спецслужб «намагаються відволікти увагу місцевого населення Криму та світової спільноти від злочинних дій щодо перетворення півострова на ізольовану військову базу».

«Такими ж безпідставними є звинувачення щодо здійснення обстрілу півострова з материкової частини України», — підкреслюють в Міноборони.

Раніше повідомлялось, що ФСБ звинуватила Україну в підготовці теракту в Криму. У повідомленні зазначалось, що начебто затримано українського диверсанта. СБУ звинувачення спростовує.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+