Слухати

Секретний радянський бункер на Франківщині приваблює туристів, фото

11 серпня 2016 - 12:49
Одним з маловідомих, але цікавих місць можна вважати захищений вузол космічного зв’язку.
Секретний радянський бункер на Франківщині приваблює туристів, фото / Новини на Громадському радіо

Знаходиться він в Івано-Франківській області.

kimnata_bunkeru.png

Кімната бункеру // report.if.ua
Кімната бункеру
report.if.ua

Надпотужний бункер, який вважався засекреченим об’єктом, був побудований в 80-х роках. Його головне призначення – підтримка космічного зв’язку для військ СРСР. Для цього на всій території були зведені спеціальні споруди, які довгий час трималися в суворій секретності. На сьогодні відомо дуже мало фактів про дану споруду, пише ua.igotoworld.com.

zanedbanist.png

Всередині бункер занедбаний // report.if.ua
Всередині бункер занедбаний
report.if.ua

У кутках бункера симетрично розташовані 4 шахти, в яких раніше функціонували висувні антени. На всій території є багато різних потайних кімнат, полігонів та інших службових приміщень, а також була побудована спеціальна шахта під висувну щоглу, яка забезпечувала зв’язок з КП.

shody.png

Сходи в бункері // report.if.ua
Сходи в бункері
report.if.ua

Сюди регулярно приїжджають на екскурсії. Особливо популярно це місце серед любителів історії та шанувальників військових подій. Початковий вигляд не вдалося зберегти до теперішнього часу в силу постійних нальотів металошукачів. Але для тих, хто хоче хоч трохи дізнатися про секретні об’єкти, тут буде цікаво.

korydor.png

Коридор в бункері // report.if.ua
Коридор в бункері
report.if.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+