Слухати

У Києві підзарядити електромобіль можна на сьомому поверсі в лаундж-барі

11 серпня 2016 - 17:21
Електромобілісти Києва мають змогу не лише посидіти у лаунж-барі під відкритим небом, але одночасно і зарядити свою машину
У Києві підзарядити електромобіль можна на сьомому поверсі в лаундж-барі / Новини на Громадському радіо

Нова локація G-Sky Kyiv займає два верхніх поверхи 7-ми поверхового паркінгу. На даху знаходиться лаунж-бар, де можна запаркувати електромобіль та безкоштовно підзарядитися. На сьомому поверсі знаходиться ресторан.

На даний момент заряджати електромобілі можна лише від спеціально виведеної розетки на 220 В. Проте власники закладу обіцяють вже протягом декількох днів облаштувати потужнішу трифазну 32-амперну зарядну станцію.

В подальшому тут планується проводити також тематичні заходи для електромобілістів, повідомляє ecotown.com.ua.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+