Слухати

В мережі з'явилось відео допиту затриманого у Криму українця Евгена Панова

11 серпня 2016 - 22:35
Російські ЗМІ опублікували відео допиту Євгенія Панова, якого звинувачують в організації диверсій на території окупованого Криму
В мережі з’явилось відео допиту затриманого у Криму українця Евгена Панова / Новини на Громадському радіо

Він зізнається, що нібито у складі українських розвідників брав участь в підготовці терактів на об’єктах інфраструктури Криму.

«Я участь у закладці не приймав, тому що це були не мої задачі. Після повернення з Криму була зустріч з Кирилом Олександровим, під час якої Сандул Олексій звітував про результати поїздки у вибраник об’єктах диверсії на території республіки Крим, за що Кирило подякував Сандулу і мені особисто було виплачено 3200 гривень», — розповів Панов. 

Нагадаэмо, сьогодні окупаційний суд Сімферополя заарештував Євгенія Панова на два місяці.

Також МЗС Росії назвало ім’я другого затриманого в Криму, який нібито разом з Пановим готував диверсії на півострові. Його ім’я Захтей Андрій Романович.

Чоловіка на таке ім’я Громадське радіо знайшло в соцмережах. На сторінці користувача в Фейсбуці зазначено, що він родом з Борислава Львівської області, але зараз живе в Євпаторії.

Зазначимо, що Андрій Захтей є у списках Миротворця, де зібрані дані тих осіб, які ведуть антиукраїнську чи терористичну діяльність. На сайті Миротворця вказано, що Захтей “Поплічник російських окупантів, провокатор. Дав згоду силовим структурам РФ на участь в провокативних акціях проти України”.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+