Слухати

Після провокації РФ в Криму пасажиротранспортний потік зменшився втричі

12 серпня 2016 - 14:17
Ситуацію на адмінкордоні з окупованим півостровом коментує спікер Державної прикордонної служби України
Після провокації РФ в Криму пасажиротранспортний потік зменшився втричі / Новини на Громадському радіо

«Ситуація на адмінкордоні з окупованим Кримом зберігається відносно спокійною і контрольованою. Усі контрольні пункти в’їзду і виїзду працюють в штатному режимі, але не ритмічно, – зазначає Олег Слободян. – Вчора з 22:00 до 23:00 окупанти вчергове припиняли пропуск осіб і транспортних засобів у напрямку контрольного пункту в’їзду і виїзду Каланчак.

Зараз ми не спостерігаємо черг взагалі. Громадяни прислухались до нашої поради утриматись від поїздок на окупований півострів. З моменту активізації росіян, пасажиротранспортний потік зменшився втричі. За минулу добу близько 6000 осіб перетнуло лінію розмежування, в той час, як до загострення обстановки адмінкордон щодня перетинало 15 000-16 000 осіб».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+