Слухати

Працівники "мінфіну "ДНР" отримали 100 тисяч гривень від України

12 серпня 2016 - 18:09
Співробітники СБУ викрили факти отримання низкою чиновників т.зв. "міністерства фінансів ДНР" соціальних та пенсійних виплат з державного бюджету України
Працівники «мінфіну «ДНР» отримали 100 тисяч гривень від України / Новини на Громадському радіо

Правоохоронці встановили, що сім посадовців т.зв. «мінфіну ДНР» та підзвітного йому «департаменту казначейства ДНР» на початку року зареєструвалися як вимушені переселенці у Донецькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях, повідомляє прес-центр СБУ.

Серед них були два керівники регіональних «органів». Вони встигли отримати понад сто тисяч гривень соцвиплат.

Гроші їм знімали знайомі та кур’єрами переправляли на тимчасово непідконтрольні території.

Служба безпеки України проінформувала про виявлені факти Пенсійний фонд і органи соціального захисту населення, які призупинили соціальні та пенсійні виплати сімом представникам «ДНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+