Слухати

"Тут душа!": кримчанин зняв зворушливий ролик про Україну

12 серпня 2016 - 13:03
Опублікував його користувач Ніко Лапунов на Ю-тубі
«Тут душа!»: кримчанин зняв зворушливий ролик про Україну / Новини на Громадському радіо

«Кажуть, що твоя домівка там де твое серце. Неправда. Моє серце і моя домівка знаходяться в в різних куточках», — написав він в коментарі до відео.

У мультфільмі спочатку окреслюються межі України разом з анексованим Росією навесні 2014 року півостровом Крим. При цьому автор риторично запитує: «Де я?».

Потім він хрестиком позначає на кримському півострові, де його рідний будинок, а другим хрестиком, уже на території материкової України, поблизу Миколаєва, — місце, де він знаходиться зараз. І вишиває стежку зі стрілок, пише kr.depo.ua.

Слідом вишитий півострів «розсмоктується», від нього залишається ледве помітний слід на тлі вод Чорного моря.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+