Слухати

Змінено форму заяви про взяття на облік переселенців

12 серпня 2016 - 16:37
З 30 липня 2016 року набрали чинності зміни до форми заяви про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи
Змінено форму заяви про взяття на облік переселенців / Новини на Громадському радіо

Вказана форма була затверджена наказом Мінсоцполітики від 08.10.2014 №738, проте у зв’язку з тим, що в січні і червні цього року були внесені суттєві зміни до Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” та постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 “Про облік внутрішньо переміщених осіб” відповідно, форма заяви потребувала змінення, повідомляє vpl.com.ua.

Мінсоцполітики затвердило необхідні зміни до форми заяви ще наприкінці червня, проте акт проходив процедуру реєстрації в Міністерстві юстиції України, після чого був опублікований в офіційному виданні “Офіційний вісник України” лише 29 липня (№ 57).

Оновлену форму заяви можна завантажити за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+