Слухати

"Прийде Росія, вас всіх повішає", - Тетяна Монтян прикордонникам

13 серпня 2016 - 21:37
У мережі з'явився запис емоційного спілкування адвокатки та громадської діячки Тетяни Монтян з прикордонниками. Через затримку на кордоні Монтян не встигла на літак з польського аеропорта
«Прийде Росія, вас всіх повішає», - Тетяна Монтян прикордонникам / Новини на Громадському радіо

Оприлюднив його у своєму профілі у «Фейсбуку» помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Учора в пункті пропуску на українсько-польському кордоні «Грушів-Будомєж» прикордонники виконали доручення одного із правоохоронних органів відносно громадянки України Тетяни Монтян. Спілкування жінки із правоохоронцями було емоційним та багатим на епітети. Особливо вразило «…прийде Росія, вас всіх повішають, а я буду рада», — написав він.

На відредагованому відео чути фразу, яку вимовляє часто дуже емоційна пані Монтян: «Прийде Росія, вас тут всіх повішає на телеграфних стовпах. І я цьому буду дуже-дуже рада».

Пізніше свої слова Монтян пояснила у себу в «Фейсбуку» тим, що на її думку, союзники України з Європи і США відмовляться від допомоги Києву і Україна залишиться сам на сам з Росією.

Вчора 12 серпня Тетяну Монтян затримали на кілька годин на кордоні разом із журналістом Володимиром Бойком, в машині якого вона збиралася в’їхати на територію Польщі. У Держприкордонслужбі повідомили, що затримання відбулось за дорученням іншого правоохоронного органу.

Згодом претензії було знято. Про завершення конфлікту в суботу вранці пані Монтян написала так: 

«Відносно Бойка складено протокол за ч.1 ст. 185-10 КУпАП, і повернуто паспорти — і йому, і мені. Повернуто зараз, о 3 годині 56 хвилин, без будь-яких штампів в них. Зараз ідемо в прокуратуру Львівської області, писати заяви про злочин відносно усіхі цієї бидлятіни — бо чим же ж ще зайнятися в ніч з п’ятниці на суботу Тані та Вові?!»

Через затримку на кордоні Тетяна Монтян не змогла потрапити на літак з аеропорта Кракова до Барселони.

За її словами, вона перетнула кордон лише в суботу.

Тетяна Монтян український політик і адвокат. Під час Євромайдану була проти усунення Віктора Януковича з посади президента насильницьким шляхом, але і не виправдовувала його політики.

З початком конфлікту на Сході Монтян відвідувала непідконтрольні нині території Луганської та Донецької областей. В деяких населених пунктах зустрічалась з ватажками бойовиків. За результатами своєї поїздки вона провела прес-конференцію і закликала до припинення вогню. Завдяки Монтін було звільнено одного полоненого.

Пані Монтян як адвокат захищає людей різних політичних переконань. Вона була адвокатом журналіста Руслана Коцаби.

25 липня при виїзді за кордон прикордонниками був затриманий журналіст Роман Бочкала. Однак після вибачень його відпустили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+