Слухати

Річка, у якій Володимир Великий охрестив Русь, стане туристичним об'єктом

14 серпня 2016 - 17:49 532
Небайдужі громадські активісти відновили занедбану річку Почайну. Як повідомляють історичні джерела, саме у цій водоймі князь Володимир Великий хрестив Київську Русь

Понад три тижні майже цілодобово проводились очисні роботи. Бюджет відновлення річки складає 700 тисяч гривень.

Засновниця громадського руху Анабела Моріна зазначає, щодня тут працювали екскаватори - було по коліно пляшок, було закопане будівельне сміття.

Гроші назбирали спільними зусиллями і більшість суми піде на благоустрій території, яка йде вздовж водойми. Хоча активісти переконують, що і цих грошей буде замало.

З часом біля річки мають з’явитися велодоріжки. Хоча вже зараз, після очищення від непотребу, територія придатна для прогулянок, передає канал 24.

Еколог Ганна Цвєткова наголосила, що річка забруднена:

«Якщо пройтись навіть цим каналом, ми побачимо, скільки є труб і по цих трубах час від часу стікає рідина».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+