Слухати

Річка, у якій Володимир Великий охрестив Русь, стане туристичним об'єктом

14 серпня 2016 - 17:49
Небайдужі громадські активісти відновили занедбану річку Почайну. Як повідомляють історичні джерела, саме у цій водоймі князь Володимир Великий хрестив Київську Русь
Річка, у якій Володимир Великий охрестив Русь, стане туристичним об’єктом  / Новини на Громадському радіо

Понад три тижні майже цілодобово проводились очисні роботи. Бюджет відновлення річки складає 700 тисяч гривень.

Засновниця громадського руху Анабела Моріна зазначає, щодня тут працювали екскаватори - було по коліно пляшок, було закопане будівельне сміття.

Гроші назбирали спільними зусиллями і більшість суми піде на благоустрій території, яка йде вздовж водойми. Хоча активісти переконують, що і цих грошей буде замало.

З часом біля річки мають з’явитися велодоріжки. Хоча вже зараз, після очищення від непотребу, територія придатна для прогулянок, передає канал 24.

Еколог Ганна Цвєткова наголосила, що річка забруднена:

«Якщо пройтись навіть цим каналом, ми побачимо, скільки є труб і по цих трубах час від часу стікає рідина».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+