Слухати

У Львові згадали про забуті "котли": Ізварине, Зеленопілля, Луганський аеропорт

14 серпня 2016 - 17:18
Сьогодні, 14 серпня, у Львові десантники з ГО "Союз Ветеранів Десанту" і ветерани-бійці 72-ї білоцерківської бригади провели на площі Ринок фотовиставку "Забуті трагедії"
У Львові згадали про забуті «котли»: Ізварине, Зеленопілля, Луганський аеропорт / Новини на Громадському радіо

Також до виставки долучилися бійці 24-ї бригади, які були в Зеленопіллі.

emociyi.jpg

Виставка була емоційною // galinfo.com.ua
Виставка була емоційною
galinfo.com.ua

Як зазначив голова ГО «Союз Ветеранів десанту» Сергій Сень, ідея проведення виставки з’явилася після спілкування з бійцями 72-ї бригади, передає Гал-інфо.

«У 2014 році був дуже драматичний виток російсько-української війни. Збройні сили провели велику кількість успішних операцій по звільненню територій. Однак, влітку сталося одночасно дві трагедії про які зараз не згадують.

Перший котел на кордоні, в який потрапила 72-га, 24-та, 79-та бригади. В цей час наші десантники з 80-ї бригади тримали оборону Луганського аеропорту. Нам важливо, щоб люди пам’ятали не лише про ті котли, про які багато говорили, але й про ті, про які не прийнято говорити», — сказав Сергій Сень.

biyci.jpg

Бійці // galinfo.com.ua
Бійці
galinfo.com.ua

Спеціально для проведення виставки з Білої Церкви приїхали бійці 72-ї бригади, які пережили найдраматичніші моменти 2014 року – 28 днів оточення в Ізварино на кордоні з Росією.

«Через те, що люди стали дуже швидко забувати, ми і вирішили провести виставку. Багато людей досі не знає, що відбувалося у 2014 році на початку війни. І тоді, і зараз не було прийнято про це говорити. Тому, ми хочемо нагадати людям, що війна триває», — сказав один із організаторів виставки Олександр.

tvaryny_na_viyni.jpg

Психологи зазначають, що тварини допомагають бійцям пережити стрес // galinfo.com.ua
Психологи зазначають, що тварини допомагають бійцям пережити стрес
galinfo.com.ua

Перед виходом з оточення бійцям вдалося зберегти електронний носій з фото. Саме ці фото, які розповідають історію тих, хто першими вступив у бій з російськими окупантами, і були показані львів’янам.

organizatory.jpg

Організатори // galinfo.com.ua
Організатори
galinfo.com.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+