Слухати

У Європі заговорили про те, щоб надати Україні оборонну зброю

14 серпня 2016 - 15:41
Євродепутат від німецької партії CDU Міхаель Ґалер у зв’язку з подіями на Донбасі висловив думку про те, що українській стороні необхідно передати розвідувальне спорядження та оборонну зброю
У Європі заговорили про те, щоб надати Україні оборонну зброю / Новини на Громадському радіо

Подібну точку зору висловив керівник комісії закордонних справ у Європейському парламенті Ельмар Брок.

Разом з тим, німецький політик висловив застреження, що постачання оборонної зброї повинно бути реалізовано так, аби Росія не визнала це за порушення мирного порозуміння з Мінська, передає Польське радіо.

Євродепутат,  голова фракції «Зелених» у Європейському парламенті Ребекка Гармс закликала уряди Євросоюзу до реального погляду на проблему відповідальності за загострення воєнної ситуації. Звинувачення у відповідальності за інцинденти однаковою мірою бойовиків і Києва – це, на її думку, «неприйнятно» і воно послаблює волю до реформ в Україні. 

«Frankfurter Allgemeine Zeitung» наголошує, що представики CDU, SPD і «Зелених» проти послаблення чи взагалі скасування санкцій проти Росії.

Проте, в МЗС Німеччини вважають, що рапорти ОБСЄ не дозволяють однозначно оцінити, хто винуватий у порушенні перемир’я. Там вважають, що постачання навіть оборонної зброї не сприятиме вирішенню конфлікту.

Керівник німецької дипломатії Франк-Вальтер Шнайнмаєр зустрінеться в понеділок з міністром закордонних справ Росії Сєрґєєм Лавровом, з яким обговорить ситуацію в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+