Слухати

У Криму знищено унікальний аеродром для будівництва Керченського мосту, відео

15 серпня 2016 - 09:15
Військовий Багеровський аеродром під Керчю розібрали на будматеріали для моста через Керченську протоку і навколишніх сіл
У Криму знищено унікальний аеродром для будівництва Керченського мосту, відео / Новини на Громадському радіо

Від військового Багерівського аеродрому нічого не залишилося. Колись стратегічний об’єкт, здатний прийняти Бурани, став місцем для проведення автоперегонів, а сьогодні злітна смуга майже повністю розібрана: плити, каміння і пісок везуться на будівництво мосту через Керченську протоку, пише kerch.com.ru.

Зі злітних смуг повністю зняли бетонний щит, а від численних споруд військового об’єкта майже нічого не залишилося.

«Колись стратегічний Багеровський військовий аеродром під Керчю, який брав участь в ядерній програмі країни, був проданий в 2012 році і з тих пір розбирається новим власником на матеріали. З початком будівництва моста через Керченську протоку розбирання багаторазово прискорилася: знімалися плити, дробився бетон на булижники, вивозився пісок», — йдеться у дописі до відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+