Слухати

На Дніпропетровщині син два роки тримав рідну мати у хліві

16 серпня 2016 - 13:32
Родичі потерпілої в шоці від того, в яких умовах син утримує матір
На Дніпропетровщині син два роки тримав рідну мати у хліві / Новини на Громадському радіо

У такий спосіб чоловік відплатив неньці за те, що та в дитинстві приділяла йому недостатньо уваги та зловживала алкоголем, передає кореспондентка «Громадського радіо» з місця подій.

Закручені нігті-шаблі на ногах, завали сміття та фекалій, єдине віконце завішене мішками, а на стіні — напис “Дайте їсти”. До такого жалюгідного стану паралізовану Віту Полтавцеву довів рідний син.

14 037 494_1 381 935 685 169 282_40 552 088_o1.jpg

Віта Полтавцева // «Громадське радіо»
Віта Полтавцева
«Громадське радіо»

«Увидели, что сидит зомби. Это не человек, это уже зомби. Атрофированы руки, ноги, ногти по 10 см, сидит на куче мусора, вокруг моча, кал, все это не убиралось целый год», — бідкається Тетяна Кухарева, двоюрідна сестра хворої жінки, яка не бачила Віту два роки і зайшла відвідати.

На запитання шокованих родичів та сусідів мешканець села Оленівка, що в Магдалинівському районі, відповідає коротко: заслужила. Бо замолоду пила та вела асоціальний спосіб життя. Аж поки її не скалічив співмешканець.

Тоді син забрав матір у свій двір, але поводився гірше, аніж з худобою.

«— Ну, у Вас якась образа на матір, що Ви так з неї знущаєтесь?

— А хто з неї знущається? З неї ніхто не знущається. Ребята, коли вона пропивала все, ви ее не касались. За два года не умерла — и еще будет жить. Вот когда замучаю — тогда будем разговаривать»,  — говорить син Віти Дмитро Терніївський.

На Дмитрову приватну територію дорога закрита всім, навіть правоохоронцям. Голова сільради проводила з чоловіком бесіду, яка результатів, проте, не дала.

«Ми говорили, із сином говорили. Він мені пообіцяв, що вона буде в нормальних умовах — написав мені пояснювальну записку»,  — розповідає голова Оленівської сільради Наталя Чекмез.

Маргарита Кримова, з Дніпра, для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+