Слухати

Правоохоронці затримали проросійську блогерку Мирославу Бердник — соцмережі

16 серпня 2016 - 14:11
Мирослава Бердник — українська блогерка і публіцистка, пише переважно російською мовою
Правоохоронці затримали проросійську блогерку Мирославу Бердник — соцмережі / Новини на Громадському радіо

СБУ затримала блогерку Мирославу Бердник, яка відома своїми проросійськими поглядами. Про це повідомляють видання, підконтрольні бойовикам і відвідувачі сторінки на Фейсбуці самої Мирослави Бердник.

Журналіст і блогер Денис Казанський на своїй сторінці характеризує її як «сталіністку і українофоба», при цьому зазначає, далі цитата: «як пропагандист вона сильно здала останнім часом. Блог сильно просів в відвідуваності, власних статей майже немає, тільки репости «, — кінець цитати.

Підтвердити або спростувати інформацію про затримання Марії Бердник в СБУ «Громадському радіо» поки не вдається — речниця відомства Олена Гітлянська не відповідає на телефонні дзвінки.

За даними Вікіпедії, у своїх публікаціях у друкованих ЗМІ, й у власному блозі, статті з якого часто передруковуються інтернет-ЗМІ, Мирослава Бердник активно критикує ОУНУПА, Івана Мазепу, Помаранчеву революцію, український національний рух у цілому, державний статус української мови, незалежність України й історичні українські держави та їхніх керівників, а також політичні й громадські організації, політиків, науковців, письменників, митців, й інших осіб минулого й сучасності, які якимось чином підтримували незалежність України, розвиток національної культури, критикували СРСР, Росію, Російську імперію тощо.

Також Бердник активно виступає проти УГКЦ, католицької церкви, українських православних церков, засуджує капіталізм, політику керівництва США, Грузії й країн Заходу вцілому. Разом з тим, у своїх статтях вона активно пропагує комунізм, російське православ’я, діяльність Йосипа Сталіна, Володимира Путіна, Муаммара Каддафі тощо. На теренах України підтримує КПУ, Партію регіонів,УПЦ (МП), Інститут країн СНД[12], надання російській мові статус державної, відокремлення Криму від України, будь-які тенденції та заходи спрямовані на приєднання України до Росії тощо. Проводить діяльність направлену на заперечення Голодомору. Стверджує, що начебто українські націоналісти організували Голодомор 1932-33 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+