Слухати

У Дніпрі рятують двох тяжкопоранених бійців АТО

16 серпня 2016 - 17:18
Медики обласної клінічної лікарні ім. Мечникова з вечора до ранку боролися за життя бійців, що отримали осколкові поранення у селищі Старогнатівка на Донеччині
У Дніпрі рятують двох тяжкопоранених бійців АТО / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпра.

В першого бійця — поранення ока, черевної порожнини, розрив діафрагми. Другий госпіталізований, найтяжчий з усіх, кого доставляли до обласної клінічної лікарні останнім часом, отримав проникне поранення грудей, серця та голови.

«За даними комп’ютерної томографії один осколок залишився в серці, він пробив передню стінку лівого шлуночка, пройшов … тобто пацієнт після стабілізації стану вимагає ще одного втручання», — повідомив заступник головного лікаря ОКЛ ім. Мечникова Юрій Скребець.

Наразі поранені перебувають у медикаментозному сні на штучній вентиляції легень. Медики мають надію на порятунок хлопців.

Маргарита Кримова з Дніпра для “Громадського радіо”

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+