Слухати

В Генштабі оголосили терміни чергового призову в ЗСУ

16 серпня 2016 - 15:41
До кінця 2016 року очікується залучити ще до 30 тисяч контрактників
В Генштабі оголосили терміни чергового призову в ЗСУ / Новини на Громадському радіо

Черговий осінній призов на строкову службу до Збройних сил України запланований на жовтень-листопад цього року. Про це під час брифінгу повідомив т.в.о. начальника Головного управління персоналу — заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Володимир Талалай, передає 5 канал.

За його словами, на сьогодні проходить звільнення з військової служби мобілізованих у ході шостої хвилі мобілізації. Говорячи про демобілізацію, представник Генштабу повідомив, що вона буде проведена протягом двох місяців з моменту оприлюднення відповідного указу Президента України.

Талалай також зазначив, що до кінця року до ЗСУ за контрактом планується прийняти 25-30 тисяч військових. Зараз середньомісячний темп прийому особового складу військовослужбовців становить близько 6 тисяч осіб.

Він також додав, що з початку поточного року до лав Збройних сил України прийнято близько 45 тисяч осіб, у тому числі близько 5 тисяч офіцерів.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+