Слухати

Волонтери знайшли серед студентів з «підробленим ЗНО» однофамільців чиновників

16 серпня 2016 - 09:46
Усі співпадіння прізвищ, припускають активісти-студенти, можуть бути випадковими
Волонтери знайшли серед студентів з «підробленим ЗНО» однофамільців чиновників / Новини на Громадському радіо

«Студентське антикорупційне агентство» оприлюднило результати аналізу раніше викладеного списку абітурієнтів з підробленими (за даними ГПУ), результатами ЗНО. Про це повідомляє член агентства Микита Андрєєв

«Ми, в Студентське антикорупційне агентство, провели цікавий аналіз. Сказати, що мені огидно — це не сказати нічого. Інформація лише вибіркова. Депутатів районних рад, керівників приватних підприємств і таке інше я навіть не включав в перелік. Всі співпадіння звісно, що випадкові. Немає впевненості у тому, що 100 відсотків поданих людей є пов’язаними, але тенденція зрозуміла. Хотілося б почути спростування», — передає він.

13 925 934_1 096 614 900 403 705_393 258 518 756 292 973_o.jpg

Список співпадінь прізвищ // facebook Микити Андрєєва
Список співпадінь прізвищ
facebook Микити Андрєєва

Раніше ГПУ оприлюднила списки підозрюваних у підробці їхнього ЗНО

«Керівництвом УЦОЯО з метою особистого збагачення та кар’єрних міркувань у 2008 році створено злочинну організацію, яка завищувала результати оцінювання абітурієнтів шляхом внутрішнього втручання в комп’ютерні системи. Так, у 2014-2015 роках слідством встановлено завищення результатів ЗНО понад 200 осіб, а всього з 2008 року — близько 2000. З метою прикриття незаконного втручання до системи керівництвом УЦОЯО навмисно не було забезпечено створення комплексної системи захисту інформації, яка передбачена Законом України «Про захист інформації в інформаціно-телекомунікаційних системах», та ще й публічно заперечувалась можливість втручання в результати ЗНО», — повідомили в ГПУ.

Сьогодні, 16 серпня об 11:30 відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації учасників тестування у 2016 році. «Громадське радіо» слідкує за розвитком подій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+