Слухати

5 фото з найвисокогірнішого озера України, після яких хочеться в подорож

17 серпня 2016 - 14:48
Найвисокогірніше озеро України Бребенскул найкраще відвідувати в серпні, розповідають знавці
5 фото з найвисокогірнішого озера України, після яких хочеться в подорож / Новини на Громадському радіо

Озеро Бребенскул — найвисокогірніше озеро України, розташоване на висоті 1801 м над рівнем моря. Часто в травні тут ще лежить сніг, а от в серпні, розповідають туристи, — найкращий час для відвідання озера, бо погода помірна, а вода кришталево чиста, повідомляє Vlasno.info.

Зазвичай, сонце світить лише в першій половині дня, вода у озері прогрівається до 15 градусів, тому купатися наважуються лише «моржі». Решта туристів відвідують це, заховане у гірських масивах, диво природи, задля неймовірно чистого повітря, красивої природи та неперевершених фотосесій.

pano_chernogory155all_m_2.jpg

Озеро можна побачити праворуч // http://funphoto.ua/
Озеро можна побачити праворуч
http://funphoto.ua/

Знаходиться найвисокогірніше озеро на Закарпатті у Рахнівському районі. Лежить на дні льодовикового кару, тому й несе прохолоду.

Біля озера немає ніяких будівель, тому, якщо хочете там заночувати — потрібно брати намет, а ще запастися теплим одягом. Це природне диво з висоти пташиного польоту схоже на серце. Також це можна помітити, вилізши на одну з гір, що оточують озеро, яке є частиною Чорногірського хребта. У туристів є один популярний маршрут: відвідини шести вершин, висота яких становить більше двох тисяч метрів, і ночівля біля озера.

pano_chernogory154all_m_5_1.jpg

Краєвид // http://funphoto.ua/
Краєвид
http://funphoto.ua/

pano_chernogory153all_m_2.jpg

Вода озера // http://funphoto.ua/
Вода озера
http://funphoto.ua/

233 185_2.jpeg

У гірському тумані // http://funphoto.ua/
У гірському тумані
http://funphoto.ua/

ozero-brebeneskul-5.jpg

Туристи йдуть до озера // \"Підслухано Закарпаття\"
Туристи йдуть до озера
«Підслухано Закарпаття»

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+