Слухати

Аваков віддав на підпис Порошенку проект скорочення генеральських посад

17 серпня 2016 - 11:16
Згідно з проектом, у прикордонній службі кількість генералів має скоротитися з 74 до 14, В нацгвардії з 38 до 18; в Службі з надзвичайних ситуацій з 27 до 21; в Нацполіції і МВС з 57 до 42
Аваков віддав на підпис Порошенку проект скорочення генеральських посад  / Новини на Громадському радіо

У силових структурах України хочуть скоротити кількість генеральських посад. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці. За його словами, відповідний проект він подав на затвердження президентові.
Згідно з проектом, у прикордонній службі кількість генералів має скоротитися з 74 до 14, В нацгвардії з 38 до 18; в Службі з надзвичайних ситуацій з 27 до 21; в Нацполіції і МВС з 57 до 42.

Всього по воєнізованих і правоохоронних формуваннях, що входять в сферу управління МВС пропонується провести скорочення штатів генеральських посад і звань зі 194 до 95.

Читайте усі статті з тегом Арсен Аваков, аби знати про усі заяви та головні нововведення голови МВС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+