Слухати

Бійця «Торнадо» знову забрала «швидка» — цього разу «біль у серці»

17 серпня 2016 - 18:31
Засідання по справі бійців «Торнадо» знов перенесли, наступне засідання відбудеться на п'ятницю 19 серпня о 14.00.
Бійця «Торнадо» знову забрала «швидка» — цього разу «біль у серці» / Новини на Громадському радіо

Засідання по справі бійців «Торнадо» знов перенесли, наступне засідання відбудеться на п’ятницю 19 серпня о 14.00.

Про це кореспондентці ГР повідомила прес-секретар Оболонського райсуду Інна Свинаренко, передає кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

За її словами, через певний час після початку засідання, підсудні запросили консультацію зі своїми захисниками, і як того вимагає закон, таке право було їм надане. Після десятихвилинного спілкування засідання розпочалося знову, але майже одразу обвинувачений Борис Гульчук заявив, що йому стало зле, тому було оголошено перерву 45 хвилин.

«Викликали швидку, яка забрала Бориса Гульчука зі скаргами на біль у серці», — повідомила Інна Свинаренко.

Інна Свинаренко також додала, що не зможе вийти з заявою до преси через те, як поводяться присутні активісти та сослуживці.

Адвокат Володимир Якимів розказав, що на засіданні нічого відбутись не встигло.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що «хворий» «торнадівець» вже здоровий. Учора активіст з підтримки «Торнадо» плюнув на працівницю суду.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що підозрюваного «торнадівця» вивезли з суду на «швидкій». Тоді адвокат «торнадівців» заявив, що в підозрюваного стався крововилив. 

Цукур назвав відео ГПУ з суду над «Торнадо» «блокбастером» і пояснив чому. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+