Слухати

Британці подарували Торецьку дитячий майданчик

17 серпня 2016 - 17:36
Дитячий ігровий майданчик "Little bees" встановили у мікрорайоні Біс поблизу шахти "Торецька". Тут не було жодного, де місцеві малюки могли б погратися
Британці подарували Торецьку дитячий майданчик  / Новини на Громадському радіо

Тепер у них є гірки, кольорові будиночки та гойдалки. Вартість проекту, що реалізований за кошти британської ради, складає 15 тисяч гривень. Активісти ГО «Твоє нове місто» кілька місяців тому підготували проект, профінансувала його організація «Active citizens». Участь у встановленні гойдалок брали і місцеві небайдужі городяни.

goydalka_z_ditmy.jpg

Гойдалка з дітьми // «Громадське радіо»
Гойдалка з дітьми
«Громадське радіо»

«Цей дитячий майданчик — єдине, що було зроблене у тому районі на останні роки. Ми поїхали одного разу на тренінг «Active citizens» з намаганням дізнатися, як робити краще. Для мене усі люди поділяються на тих,  хто чекає і нічого не має, і тих, які беруть на себе відповідальність і реалізують якісь проекти», — говорить член правління ГО «Твоє нове місто» Андрій Грудкін.

Зараз активісти планують провести освітлення до старого парку, аби і ввечері тут могли бавитися діти. А ще розфарбувати зупинки дитячими малюнками, найкращі вже почнуть відбирати з вересня.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+