Слухати

Джоан Роулінг у вересні випустить 3 нові книги про світ Гаррі Поттера

17 серпня 2016 - 18:15
Вони вийдуть в електронному вигляді 6 вересня, вартість кожної книги складе близько $3
Джоан Роулінг у вересні випустить 3 нові книги про світ Гаррі Поттера / Новини на Громадському радіо

Джоан Роулінг анонсувала випуск ще трьох нових книг про всесвіт Гаррі Поттера. Всі видання — збірки оповідань, присвячені «темній стороні» магічного світу. Вони вийдуть в електронному вигляді 6 вересня, вартість кожної книги складе близько $3, повідомляє Pottermore.

Збірник «Влада, політика і докучливі полтергейсти» (Power, Politics And Pesky Poltergeists) присвячений, зокрема, професору Долорес Амбридж, а також відносинам професора Горація Слизорога з майбутнім Волдемортом у Гоґвортсі.

Збірник «Героїзм, важкі випробування і небезпечні хобі» (Heroism, Hardship and Dangerous Hobbies) розповідає про Мінерву Макґонеґел і Ремуса Люпина, а збірка «Гоґвортс: Неповний і недостовірний гід» (Hogwarts: An Incomplete and Unreliable Guide) дозволить шанувальникам «поттеріани» дізнатися про секрети знаменитої школи. 

Восьма книга-сценарій про Хогвартс та дітей головних героїв «Гаррі Поттера» вийде українською вже восени цього року, за обіцянками українського видавництва.

«Гаррі Поттер» повернувся: в театрі Лондона відбулася прем’єра вистави про його сина.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+