Слухати

Прокурор вручив меру Торецька підозру в посяганні на недоторканість України

17 серпня 2016 - 10:07 54
Слідством встановлено, що мер вказаного міста пов'язаний з організацією та проведенням на території м. Торецька незаконного референдуму щодо оголошення державної самостійності «ДНР»

Сьогодні, 17 серпня прокурор Донецької області Євген Бондаренко офіційно вручив меру міста Торецька (Дзержинська) Володимиру Сліпцову повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) та ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України) КК України, передає прес-служба прокуратури Донецької області.

55f2debf7be90.jpeg

Володимир Слєпцов //
Володимир Слєпцов

Слідством встановлено, що мер вказаного міста пов’язаний з організацією та проведенням на території м. Торецька незаконного референдуму щодо оголошення державної самостійності терористичної організації «ДНР».

 Підозрюваний посадовець 15 квітня 2014 року головував на засіданні сесії міської ради та вносив до порядку денного питання щодо призначення незаконного референдуму у м. Торецьку.  Окрім мера та депутатів, участь у сесії приймали представники терористичної організації «ДНР», які закликали визнати псевдо-республіку та незаконно зняли і винесли з сесійної зали стяг України.
 
«Місяць тому я зібрав представників правоохоронних органів Донеччини на оперативну нараду. Головною темою стала боротьба із сепаратизмом. Я доручив у найкоротші строки переглянути усі справи по цьому напрямку, створити необхідні робочі групи, вивчити їх стан та вислухати думку громадськості з цього приводу. Те, що ми зробили зараз – це реальні дії, направлені на боротьбу із сепаратизмом у найвищих ешелонах влади регіону. Це вказує на невідворотність покарання за вчинений злочин», — наголосив прокурор Донецької області Євген Бондаренко.
 
Зараз прокуратура готує клопотання до суду про обрання посадовцю міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Ось що про подію пише директор горлівського медіа Олександр Білінський.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+