Слухати

У Ріо бігунка допомогла конкурентці і обидві пройшли в фінал — відео

17 серпня 2016 - 18:01
Бігунка з Нової Зеландії Ніккі Хамблін впала на Олімпійських Іграх під час другого півфіналу на дистанції 5000 м
У Ріо бігунка допомогла конкурентці і обидві пройшли в фінал — відео  / Новини на Громадському радіо

Через неї спіткнулася американка Еббі Д’Агостіно, що бігла за нею. Про це пише CNN. 

Першою піднялася на ноги Д’Агостіно і допомогла піднятися новозеландці. Але американка зрозуміла, що не може продовжувати забіг через травму і присіла на доріжку. Хамблін зупинилася і допомогла суперниці піднятися.

В результаті Хамблін прийшла до фінішу передостанньою, а Д’Агостіно останньою, але організатори вирішили допустити обох спортсменок у фінал.

«Це могло стати моментом конфлікту або злості. Однак стало чудовою демонстрацією одного з основоположних принципів олімпізму, що це філософія життя, яка звеличували і об’єднує в гармонійне ціле тіло, волю та розум», — відзначає CNN 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+