Слухати

Фейгін про виїзд з РФ: «Вони скасують заборону, але буде пізно для татар»

18 серпня 2016 - 17:10 61
Російському адвокату Марку Фейгіну, який вів ряд гучних справ, пов'язаних з Україною, обмежили виїзд з РФ. Адвокат планує оскаржити рішення в суді, проте не вірить в те, що може виграти цю справу

Російський адвокат Марк Фейгін відтепер не може виїжджати з Росії. Про це він сам розповів «Громадському радіо» у телефонному коментарі. Формальною підставою стала не погашена заборгованість. Однак адвокат заявляє — судові пристави обмежили йому виїзд без усіляких на те підстав. Він вважає, що таким чином влада намагається перешкодити йому захищати кримських татар.

«Я вважаю, що мене переслідують за мої переконання, за мою професійну діяльність щодо захисту, зокрема, кримських татар, по Савченко. У цьому є логіка. Особливо, це, до речі, і не приховується. До Криму обмеження немає, Крим вважається територією Росії, тому в Крим я можу їздити. Я не можу їздити на запрошення до Варшави, я не можу їздити за кордон. Це перший крок, щоб позбавити мене можливості вести професійну діяльність», — прокоментував Марк Фейгін.

Єдиний спосіб захисту, на його думку,  є публічність. Адвокат планує оскаржити рішення в суді, проте не вірить в те, що може виграти цю справу.

12 736 962_1 677 502 269 171 141_1 435 968 672_o_0.jpg

Марк Фейгін // «Громадське радіо»
Марк Фейгін
«Громадське радіо»

«Це всього лише незначний привід, з формальної точки зору я можу оскаржити це в суді, що я звичайно і зроблю, але я впевнений, що результат буде навряд чи позитивним. Через рік вони скасують це, звичайно, але буде пізно, катастрофічно пізно, для захисту кримських татар», — заявив він. 

Марк Фейгін захищав нардепа Надію Савченко, а зараз представляє інтереси лідерів Меджлісу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова в судах окупованого Криму.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+