Слухати

Моя команда «Що? Де? Коли?» відмовилась грати без мене, це зворушливо — Новіков

18 серпня 2016 - 19:05
До адміністрації клубу у адвоката Іллі Новікова претензій немає
Моя команда «Що? Де? Коли?» відмовилась грати без мене, це зворушливо — Новіков / Новини на Громадському радіо

Колишній захисник Надії Савченко Ілля Новіков вважає, що адвокатська робота для нього важливіше, ніж участь у телевікторині «Що? Де? Коли?». Так «Громадському радіо» Новіков прокоментував виключення його з клубу знавців. За словами адвоката, його виключили ще в березні. Просто зараз це стало відомо з інтерв’ю, яке дав ведучий гри Борис Крюк.

До адміністрації клубу, додав Новіков, у нього претензій немає.

«Я б не хотів надавати цьому політичного скандалу. Останнє, що я б хотів, це робити проблеми для реально хорошої передачі. Моя команда відмовилася грати без мене, що з їхньої сторони є дуже зворушливим жестом солідарності», — заявив він.

Новіков сподівається, що його команду повернуть наступного сезону. 

Сьогодні стало відомо, що російському адвокату Марку Фейгіну, який вів ряд гучних справ, пов’язаних з Україною, обмежили виїзд з РФ. Адвокат планує оскаржити рішення в суді, проте не вірить в те, що може виграти цю справу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+