Слухати

На Київщині уночі працює кар'єр, що отруює жителів — відео

18 серпня 2016 - 09:45
Селяни зазначили, що як тільки приїжджає комісія з перевіркою, станція або ламається, або там взагалі немає нікого
На Київщині уночі працює кар’єр, що отруює жителів — відео / Новини на Громадському радіо

На Київщині у селі Соснівка вночі таємно працює гранітний кар’єр, не дивлячись на те, що в нього 2 роки тому відібрали ліцензію. Про це повідомляє ТСН. Люди не сплять ночами через страшенній гуркіт, а вдень дихають шкідливим пилом, який після нічної роботи кар’єру не розсіюється навіть до вечора.

«Коли працюють усі п’ять ліній, тут взагалі неможливо заснути. Слухаємо, як працює конвеєр. Ранкове світло до мене пробивається крізь кам’яний пил, який щільно вкриває будинки селян та їхні городи. Вдень на кар’єрі роботи не проводяться. Вночі ж найбільше шуму видає нова подрібнювальна станція. Цей сортувальний комплекс є й причиною шкідливого пилу. До найближчої хати від нього менше, ніж пів кілометра», — скаржиться житель села Віталій Шаповаленко.

Селяни зазначили, що як тільки приїжджає комісія з перевіркою, станція або ламається, або там взагалі немає нікого, ніби кар’єр взагалі не працює.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+