Слухати

«Пришли в Россию!» — севастополець жаліється на знесення гаражів — відео

18 серпня 2016 - 10:18
«Пришли в Россию!», — бідкається інвалід з Севастополя, якому прийшлося самому зносити свій гараж, бо гараж сусіда знесли комунальники разом з речами
«Пришли в Россию!» — севастополець жаліється на знесення гаражів — відео / Новини на Громадському радіо

У окупованому Севастополі люди обурені тим, що «влада» ініціювала зноси гаражів жителів. Без попередження комунальники зносять гаражі і залишають після себе гори сміття та будівельних матеріалів, не прибираючи скло та інші небезпечні матеріали будівництва.  

Відео про цю проблему опубліковане на каналі «Союз предпринимателей Севастополя». «Прийшли в Росію!», — обурюється на ньому житель Севастополя, інвалід, якому прийшлося самому зносити свій гараж, бо гараж сусіда знесли комунальники разом з речами.

Обережно, відео містить ненормативну лексику!

Громадський рух «5ОБОРОНА СЕВАСТОПОЛЯ» скаржиться, що подали до «губернатора» Овсянникова прохання про термінову зустріч з цього приводу, і ніякої відповіді не отримали.  

«Прийшов новий губернатор. Поки що нам, громадськості, не видається з ним зустрітися», — зазначає автор відео на каналі «Союз предпринимателей Севастополя». 

11.png

Севастополь  //
Севастополь

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+