Слухати

Суд заарештував мера Торецька на 60 діб без права внесення застави

18 серпня 2016 - 09:31
За словами Слєпцова, під час захоплення він зазнавав насильства з боку бойовиків, тому змушений був виконувати їх розпорядження
Суд заарештував мера Торецька на 60 діб без права внесення застави / Новини на Громадському радіо

Краматорський суд заарештував мера Торецька, якого підозрюють в сприянні бойовикам, на 60 днів без права застави.

Перед початком судового засідання в Краматорську Торецький міський голова Володимир Слєпцов в інтерв’ю журналістам розповів про упередженість правоохоронців по відношенню до нього, повідомляє ІА «Вчасно».

За словами Слєпцова, під час захоплення він зазнавав насильства з боку бойовиків, тому змушений був виконувати їх розпорядження.

«Місто було захоплене, а міліція, прокуратура і суди розбіглися. Під загрозою фізичної розправи мені довелося зібрати засідання сесії і зачитати звернення до депутатів. Наскільки мені відомо, я був в розстрільних списках Безлера і як я міг поводитися по-іншому?», — говорить він.

Відносно правоохоронців претензій у міського голови Торецька немає — обшук і затримання проходили в рамках процесуального законодавства.

«Громадське радіо» передавало, що прокурор вручив меру Торецька підозру в посяганні на недоторканість України.

Бій за Торецьк рівно 2 роки тому — унікальне відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+