Слухати

Прокурор у справі «Торнадо» розповів, у чому зізнався один з підозрюваних

19 серпня 2016 - 16:54 344
У суді екс-торнадівці сьогодні поводилися коректно, сказав прокурор Руслан Кравченко

Один з обвинувачених у справі Торнадо зізнався у тортурах, незаконному позбавленні волі людей і перевищенні повноважень. Визнання зробив один з колишніх бійців розформованої поліцейської роти «Торнадо» Юрій Шевченко, розповів «Громадському радіо» прокурор Руслан Кравченко.

«Ст. 127, 146, 365 ККУ – катування людей, позбавлення їх волі, та перевищення службових повноважень, наданих працівникові поліції. Він розповів обставини, а також відповів на мої запитання. Сторона захисту відмовилась задавати на питання», — зазначив він.  

Разом з тим, додав Кравченко, участі в злочинній організації Шевченко не визнав, оскільки, як сам він пояснив, що не знав, що така організація створена. Інші обвинувачені, уточнив прокурор, показів не давали. У суді екс-торнадівці сьогодні поводилися коректно, сказав Руслан Кравченко. Засідання суд відклав на 30 серпня.

14 037 730_1 264 211 460 278 033_2 076 301 179_o.jpg

Руслан Кравченко // «Громадське радіо»
Руслан Кравченко
«Громадське радіо»

За його словами, допит потерпілої не був проведений. Вона приїжджала 5-ий раз до Києва, поїхала додому і не змогла купити квиток на сьогодні. 

Раніше «Громадське радіо» передавало, що «хворий» «торнадівець» вже здоровий. Учора активіст з підтримки «Торнадо» плюнув на працівницю суду.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що підозрюваного «торнадівця» вивезли з суду на «швидкій». Тоді адвокат «торнадівців» заявив, що в підозрюваного стався крововилив. 

Цукур назвав відео ГПУ з суду над «Торнадо» «блокбастером» і пояснив чому. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+