Слухати

Сенат Каліфорнії до Дня Незалежності України подякує українцям штату / Новини на Громадському радіо

Сенат Каліфорнії до Дня Незалежності України подякує українцям штату

19 серпня 2016 - 12:14
Сенат штату Каліфорнія прийняв резолюцію про визнання внеску громадян США українського походження у розбудову штату в культурну, економічну і політичної спадщини США

Сенат штату Каліфорнія прийняв резолюцію з нагоди Дня незалежності України 24 серпня 2016 року. Це згідно із заявою посольства України в США

Резолюція покликана «зробити особливе визнання громадян США українського походження в Каліфорнії і подякувати їм за невимовний внесок в культурну, економічну і політичної спадщини нашої країни».

Підтримана вищою палатою законодавчого органу Каліфорнії резолюція відзначає значний внесок американських громадян українського походження у збагачення політичного, економічного та культурного надбання Каліфорнії.

«У цьому документі також йдеться про споконвічну боротьбу українського народу за свободу і незалежність та досягнення демократичних ідеалів, що залишається актуальним і на нинішньому етапі розбудови України. У звязку з цим, Сенат Каліфорнії підтримує проведення заходів з відзначення у цьому штаті Дня незалежності України», — повідомляє українське посольство в США

Після голосування за згадану резолюцію Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з Виконуючим обов’язки спікера Сенату штату Каліфорнія Кевіном де Леоном, під час якої подякував за солідарність з нашою державою у такий складний час та обговорив перспективи активізації двосторонньої взаємодії.

Губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі та народна депутатка України Надія Савченко також взяли участь у зустрічі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+