Слухати

У Харкові заявили, що асфальт перед філармонією для Порошенка не фарбували

19 серпня 2016 - 13:08
Керівник філармонії, яку сьогодні після реконструкції відкриває президент, запевнив, що то не фарба, а спеціальне покриття
У Харкові заявили, що асфальт перед філармонією для Порошенка не фарбували / Новини на Громадському радіо

А у Харкові журналісти заявляють, що до візиту Порошенка у місті фарбують асфальт. Зокрема — біля філармонії, яку й має відкрити після реконструкції президент сьогодні. У четвер журналісти «Громадське.Харків» зняли, як робочі чимось чорним покривають асфальт. Робили це звичайним валиком для малярства, рідина знаходиться у банці, на якій написано, що це — фарба.

«Громадському радіо» вдалося зв’язатися з керівником філармонії Юрієм Янко. Він запевняє — то не фарба, а спеціальне покриття. 

«Естественно ведутся строительные работы: где-то что-то разлили, где-то краска, где-то мел, где-то что-то еще. Это стройка. У нас стройка не закончена! Поэтому кое-где… и асфальт специальный — тротуарный. Где-то машины на него наехали, он еще не так давно положен, поэтому где-то его покрывают специальным покрытием каким-то смолянистым, я не знаю, я не строитель», — розповів директор і головний диригент Харківської філармонії Юрій Янко.

Петро Порошенко у Харкові візьме участь у відкритті органного залу філармонії. Втім, за даними журналістів 112-го каналу, сам орган не почують — бо він ще не налаштований. Також, президент планує відвідати будівництво станції метро «перемога» — її зводять вже десять років, планують відкрити цього року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+