Слухати

Українка з Криму перед виступом в Ріо: за Батьківщину хочеться всіх порвати

19 серпня 2016 - 11:47
Чемпіонка світу з художньої гімнастики Анна Різатдінова сьогодні виступає на Олімпіаді
Українка з Криму перед виступом в Ріо: за Батьківщину хочеться всіх порвати / Новини на Громадському радіо

Чемпіонка світу з художньої гімнастики Анна Різатдінова, родом з Криму, сьогодні стартує на Олімпійських Іграх-2016 у Ріо-де-Жанейро.

«Я з Сімферополя, і коли батьки приводять своїх дітей у збірну, це нелегкий крок. Оскільки ти залишаєшся сам», — розповіла свою історію у відео спортсменка.

Вона зазначила, що  Олімпіада в Ріо є ї мрією.

«Через виступи можеш розкрити свій внутрішній світ. Представляти свою країну для мене, це величезне щастя і відповідальність. Ти з гордістю захищаєш свій прапор на весь світ. І так, за батьківщину хочеться всіх порвати», — поділилася спортсменка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+