Слухати

В 2016 році систему ЗНО більше не можна обманути, – Гриневич

19 серпня 2016 - 07:18
Міністр освіти заявила, що базу даних ЗНО цього року забезпечили сучасним захистом. Її більше не можна зламати
В 2016 році систему ЗНО більше не можна обманути, – Гриневич / Новини на Громадському радіо

Історія з 2000 підроблених результатів ЗНО не повинні заплямувати мрію про освіту.

liliya_grynevych.jpg

Лілія Гриневич // Громадське радіо
Лілія Гриневич
Авторські права: 
Громадське радіо

Адже провадження системи оцінювання дало шанс дітям вступати у ВНЗ без хабарів. Про це у ефірі Громадського радіо заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич. На її думку ситуація з підробленими тестами засвідчила слабкі місця у побудові системи оцінювання. «Водночас, не можна забувати, що на рік ЗНО складають від 800 000 до 1 000 000 учнів. І тому статистично такий результат є незначним і ні на що не впливає», сказала Лілія Гриневич.

Раніше Генпрокуратура повідомила, що 2000 осіб мали підроблені результати ЗНО. Згодом «Студентське антикорупційне агентство» опублікувало дві сторінки таблиць з іменами студентів, імена яких зазначались у списках ГПУ, та даними про їхніх гіпотетичних батьків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+