Слухати

Азовське море в районі села Курортне покрилося жовтими плямами, Фото / Новини на Громадському радіо

Азовське море в районі села Курортне покрилося жовтими плямами, Фото

20 серпня 2016 - 17:50
Приблизно о 16 годині 19 серпня в морській акваторії піднялася хвиля і на поверхні води з'явилося багато жовтих маслянистих плям

 «Я ніколи не бачив такого, тридцять років живу в Курортному, — розповів очевидець kerch.com.ru. — Вийшов з води, а у мене волосся на ногах злиплося».

Вчора місцеві жителі помітили, що на морі утворилася величезна помаранчева пляма, яке наближалася до берега.

«Розлив був дуже великий, приблизно в кілометр, здалеку нагадувало тину, але колір у неї був помаранчевий. Коли все це підібралося до берега, ми жахнулися», — повідомили місцеві жителі.

brudna_voda.jpg

Брудна вода // kerch.com.ru
Брудна вода
kerch.com.ru

Очевидець подій Наталя розповіла журналістам, що вчора намагалася викликати рятувальні та природоохоронні служби, щоб ті розібралися в ситуації, але спроби були безуспішні, на дзвінки ніхто не відповідав. Черговий гаражного кооперативу набрав відро маслянистої рідини для передачі його в охоронні відомства, щоб вони провели перевірку і пояснили, що це таке.

Сьогодні на поверхні моря майже чисто. За ніч маслянисті плями пішли в прибої.

ridyna_zalyshylas_u_pisku.jpg

Рідина залишилась у піску // kerch.com.ru
Рідина залишилась у піску
kerch.com.ru

«Якщо прибрати верхній шар піску ногою, то видно, що руді маслянисті шари проникли на берегову зону», — додала Наталія, додавши, що жителі припускають: речовина може бути пальмовою олією.

19 серпня, зазначає kerch.com.ru, цю інформацію було передано природоохоронним, наглядовим службам, які зв’язалися між собою і пізніше підтвердили наявність маслянистої речовини на поверхні моря в районі селища Курортне. Однак, сьогодні співробітники цих служб відмовилися від будь-яких коментарів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+